• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Français
Data przyjazdu Data wyjazdu Kod promocyjny Anuluj

Hostel z prywatnymi pokojami

22 listopada 2018

Czy ktoś inny będzie ze mną w pokoju?

To pytanie niejednokrotnie pojawia się kiedy zastanawiamy się nad rezerwacją noclegu w hostelu. Hostele kojarzą się często z wieloosobowymi salami w których wynajmuje się tylko łóżko.  Jedni przepadają za integracją, dla drugich ważny jest spokój i kameralność.  W naszym obiekcie każdy pokój jest prywatny, udostępniany gościom na wyłączność. Dzięki temu zapewniony jest komfort wypoczynku czy też spędzenia czasu ze swoimi towarzyszami. Chętni by poznać innych gości mogą udać się do naszej ogólnodostępnej kuchni, ogrodu czy też sali telewizyjnej.

W ofercie znajdują się różne typy pokoi zarówno z łóżkiem podwójnym jak i pokoje jedno i wieloosobowe, na przykład dla paczki znajomych.

Do dyspozycji gości posiadamy między innymi pokoje w wersji ekonomicznej z łazienką dzieloną na korytarzu. Są to łazienki ogólnodostępne, jednak znajdują się w niewielkiej odległości od pokoju, i  by zapewnić wygodę, w większości są do wyłącznego użytku.

Poniżej przykłady pokoi z łazienkami dzielonymi:

Na powyższych zdjęciach przedstawiamy pokoje ze skrzydła ogrodowego: Zatopiony Len (nr 1) oraz Zagubiona Konwalia (nr 3) oraz ze skrzydła filmowego: Stalowe Magnolie (nr 2). Jak widać każdy pokój posiada swój unikalny wystrój, nawiązujący do nazwy pokoju jak i skrzydła w którym się znajduje.

Proponujemy także pokoje z łóżkami podwójnymi i pojedynczymi z prywatnymi łazienkami.

To propozycja dla gości którzy cenią sobie pełną prywatność, poniżej pokoje: Kosmaty Goździk, Malinowe Uniesienie i Szafirowa Lobelia.

Przykładowe łazienki w pokojach prywatnych:

 

By zobaczyć więcej zdjęć naszych prywatnych pokoi zapraszamy do galerii, wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej 🙂

pokój łóżka pojedyncze hostel