• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Français
Data przyjazdu Data wyjazdu Kod promocyjny Anuluj

Hostel – tani i wygodny nocleg

16 grudnia 2018

Planujesz niskobudżetowy wypad do Krakowa ?

Wygodny nocleg w dobrej lokalizacji nie musi być drogi, a nocleg w hostelu nie zawsze oznacza pokój dzielony z innymi podróżnikami… W naszym hostelu, zlokalizowanym w zabytkowej dzielnicy Kazimierz, staramy łączyć się jedno i drugie – przystępną ceną i dobre warunki do wypoczynku. Dla osób pragnących komfortowego noclegu w ekonomicznej cenie proponujemy pokoje z łazienką dzieloną na korytarzu. Posiadamy je zarówno w opcji z łóżkami pojedynczymi jak i podwójnymi.

Komfortowy nocleg we dwoje

Dziś chcemy przedstawić nasze propozycje pokoi z łóżkami małżeńskimi  i łazienką dzieloną na korytarzu z naszego Skrzydła filmowego.  W skrzydle znajdują się cztery pokoje, z czego trzy to wersja ekonomiczna z łazienkami dzielonymi. W tym skrzydle trzy łazienki ogólnodostępne znajdują się naprzeciw pokoi, tak więc korzystanie z nich nie wymaga dalekich spacerów po hostelu. Tak jak w całym hostelu, każdy pokój posiada odrębną nazwę i stylistykę. W Skrzydle filmowym każdy pokój inspirowany  jest kultowym filmem. Wszystkie pokoje w tym skrzydle zlokalizowane są  na parterze, od strony dziedzińca, w oddaleniu od ulicy.

Pokoje z podwójnym łóżkiem i łazienką dzieloną

Pokój numer 7, utrzymany w delikatnej, niebieskiej kolorystyce to Vanilla Sky, swoją nazwą odwołuje się do znanego amerykańskiego thillera z 2001 r.  Nie przyprawia on jednak gości o gęsią skórkę tak jak film. 🙂 Pokój idealny dla fanów Toma Cruise’a, Penelope Cruz lub Cameron Diaz, a także dla wszystkich ceniących spokój  🙂

tani nocleg w Krakowie

 

 

Pokój  numer 8 to Stalowe Magnolie, inspirowany jest filmem z lat 80, który opowiada historię grupki przyjaciółek. W pokoju utrzymanym w odcieniach różu i fioletu można odczuć dziewczęcy klimat.  Proponujemy wszystkim chcącym przenieść się do różowych lat osiemdziesiątych!


pokój z łóżkiem małżeńskim Kraków

Kolejna propozycja ze Skrzydła filmowego to pokój numer 9, o nazwie Imię Róży. Film o tym tytule powstał w 1986 roku na bazie książki Umberta Eco. Mimo mrocznej tematyki filmu – średniowiecza, mistycyzmu i apokalipsy, nasz pokój przejął z ekranizacji tylko to co najlepsze – piękne pędy róż i niemal zakonny spokój.

tani pokój Kraków

 

Pokoje przypadły do gustu?  Zapraszamy do sprawdzenia dostępności poprzez kliknięcie poniżej lub do kontaktu z naszą całodobową recepcją!

Telefon: +12 430 54 45 lub +48 531 810 078 oraz info@thesecretgarden.pl