• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Français
Data przyjazdu Data wyjazdu Kod promocyjny Anuluj

Klimatyczny pokój w hostelu

27 grudnia 2018

Loft- pokój inny niż wszystkie

Dziś chcemy opowiedzieć o jednym z naszych pokoi dwuosobowych, wyjątkowym pod kilkoma względami.

Polecamy go szczególnie gościom którym nie przeszkadza niewielka gimnastyka, bowiem zlokalizowany jest na drugim piętrze budynku. Znajdujący się na poddaszu pokój  poprzedzony jest niewielkim przedsionkiem. Jako jedyny pokój znajdujący się na tej kondygnacji daje niezwykłe uczucie intymności.

Cegła na ścianach i podłodze nadaje mu cechy typowo industrialne, a jej wybielenie i utrzymanie całego pokoju w jasnych barwach dodaje przytulności.

 

dwuosobowy pokój hostel

Pokój sprawdzi się zarówno na romantyczny wypad we dwoje, a także rodzinne wakacje lub wyjazd służbowy. Jest to największy z oferowanych przez nas pokoi dwuosobowych. Jako dodatkowe miejsce do spania wykorzystać można rozkładaną kanapę. Znajduje się tu również miejsce do pracy, biurko z fotelem biurowym.

Warto również wspomnieć o historii loftu. W początkowych latach funkcjonowania hostelu, strych  nie był udostępniany gościom, został przystosowany do potrzeb prywatnego studia fotograficznego i ciemni. Kiedy przestało pełnić tę rolę, postanowiono wykorzystać jego potencjał, dodano łazienkę  i stworzono dodatkowy pokój o wyjątkowym wnętrzu.

Choć nie każdemu przypada do gustu jego unikalny klimat, loft posiada swoich zagorzałych fanów oraz stałych gości, niezmienne powracających tylko do niego. Stwierdzić można jedno – trudno pozostać wobec niego obojętnym. Czy Państwu przypadł do gustu? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą !