• Polski
  • Deutsch
  • English
  • Français
Data przyjazdu Data wyjazdu Kod promocyjny Anuluj

Ferie zimowe w Krakowie – propozycja noclegu dla całej rodziny

11 stycznia 2019

Nocleg na rodzinny wypoczynek w Krakowie

Niedawno przywitaliśmy Nowy Rok, a dla niektórych już wielkimi krokami zbliża się wypoczynek międzysemestralny. Pierwsza tura ferii zimowych 2019 rozpoczyna się już 14 stycznia.

Dla wszystkich rodzin szukających noclegu podczas zimowego wypadu do Krakowa prezentujemy naszą ofertę noclegu  przystosowaną dla najmłodszych. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy kilka udogodnień. Dzieci do 3 roku życia nocują w hostelu bezpłatnie, natomiast dzieciom do 10 lat przysługuje 15 % zniżki. Dla gości z najmłodszymi dziećmi bezpłatnie udostępniamy łóżeczko, krzesełko do karmienia, a także wanienkę oraz nocnik.

Dodatkowym atutem noclegu w hostelu z dziećmi jest możliwość skorzystania z kuchni. W The Secret Garden rodzice mogą przygotowywać dla pociech jedzenie w naszej w pełni wyposażonej kuchni. Do Państwa użytku pozostaje lodówka, kuchenka oraz mikrofalówka i wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne.

Pokój lub Studio dla rodziny z dziećmi

Jednym z pokoi proponowanych przez nas dla rodziny wypoczywającej z dziećmi jest pokój Lawendowy Piątek. Składa się on z części z łóżkiem małżeńskim, przedpokoju, łazienki oraz antresoli z 2 miejscami do spania.

Dla całej rodziny również dobrze sprawdzi się nasze Studio znajdujące się w pobliżu głównego budynku Hostelu. Wyposażone jest w aneks kuchenny, łazienkę, łóżko małżeńskie na antresoli oraz rozkładaną kanapę.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do sprawdzenia dostępności w interesującym Państwa terminie!